Blog - porady dla rodziców

Smoczki uspokajające - rodzaje

 

Producenci oferują kilka rodzajów smoczków, różniące się wielkością i kształtem. Przyszłe mamy mają do wyboru smoczki symetryczne (o wydłużonym kształcie), ortodontyczne (anatomiczne) – z zaokrągloną górną końcówką, oraz okrągłe w kształcie wisienki. Smoczki mogą być wykonane z silikonu lub kauczuku (lateksu).

 

Fakty i mity o karmieniu piersią

Mleko matki jest najlepszym pokarmem dla noworodka. Jego skład nieustannie się zmienia dopasowując się do potrzeb maluszka. Jest inny rano i inny popołudniu, właśnie dlatego, by zaspokoić bieżące potrzeby niemowlaka. 

Karmienie piersią

Jako młoda mama nie masz wątpliwości, że będziesz karmić swoje dziecko, natomiast pojawia się pytanie - piersią czy butelką? Zaczniesz od piersi, a zakończysz butelką? A może od pierwszych dni decydujesz się na butelkę? Na początek kilka faktów o karmieniu piersią.

Wyprawka dla noworodka

Narodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie w życiu przyszłych rodziców. Jednym z pierwszych wyzwań, które was czeka jest skompletowanie wyprawki dla noworodka. Warto dokładnie się do niego przygotować, aby nie zapomnieć o czymś ważnym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl